Przygotowanie auta do sprzedaży    

Sprzedaż samochodu za jak najwyższą cenę to cel, do którego dąży każdy sprzedawca auta. Jeśli i ty myślisz o zmianie samochodu i chcesz sprzedać swój dotychczasowy pojazd za jak najwyższą kwotę, pomyśl o tym, by oddać go w ręce profesjonalistów, którzy przygotują twój samochód do sprzedaży.


Sukces sprzedaży i wysoka kwota, którą możesz dostać za swoje auto, w dużej mierze zależy właśnie od stanu wizualnego Twojego auta. Im lepiej będzie się ono prezentowało, tym większe są Twoje szanse na sprzedaż na interesujących cię warunkach. ELTORE Garage oferuje kompleksową usługę przygotowania samochodu do sprzedaży. W ramach naszych usług zajmiemy się Twoim samochodem najlepiej, jak potrafimy. W zależności od potrzeb samochodu i Twoich możliwości finansowych:

Poprawimy stan lakieru

Zajmiemy się usuwaniem drobnych uszkodzeń warstw lakieru. Dzięki zastosowaniu specjalnych metod, z ogromną precyzją możemy dokonać wielu napraw znacząco podnoszących kondycję lakieru. Zarysowania? To już nie problem. Zajmiemy się nimi w taki sposób, że kupiec nawet nie będzie wiedział, że kiedykolwiek tam były! Zdarzyło Ci się zaliczyć słupek? Ktoś stuknął cię na parkingu i powstało wgniecenie? Nie przejmuj się – zajmiemy się i tym. Dzięki nowoczesnym metodom (PDR) usuniemy bezinwazyjnie wgniecenie w Twojej karoserii. Zastosowanie metody usuwania wgnieceń bez lakierowania (Paintless Dent Repair) jest możliwe w ok. 92% przypadków, gdzie nie doszło do uszkodzeń powłoki lakieru i nie ma konieczności malowania. To szybka, bezpieczna i bardzo skuteczna metoda.

Zadbamy o szyby samochodowe

Się problem z szybą? Uszkodzenie szyby klejonej spowodowane przez niewinny kamień, który pojawił się nie wiadomo skąd? Takie uszkodzenia są bardzo widoczne gołym okiem, a niestety wymiana szyby to spory koszt. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nowoczesne metody usuwania takich uszkodzeń – naprawa przede wszystkim przedniej szyby poprawi estetykę twojego samochodu i pozwoli Ci zarobić na nim więcej.

Felgi jak nowe – regeneracja i kosmetyka felg

Nic tak nie cieszy oka jak piękne i zadbane felgi. Nie oszukujmy się – każdemu może zdarzyć się niespodziewane otarcie o krawężnik – tyle wystarczy, by na feldze pojawiła się rysa diametralnie obniżająca jej wartość. Ale… na szczęście i na to mamy swoje sposoby. Oferujemy kompleksową opiekę nad Twoimi felgami – usuniemy rysy, otarcia, ubytki. Sprawimy, że felgi będą prezentować się jak nowe!

Perfekcyjna czystość i piękny zapach – myjnia samochodowa w Zielonej Górze

Ostatni, kluczowy element to czystość. Nic tak nie zachwyca potencjalnego kupca jak czystość samochodu. Czyste i pachnące auto to nie tylko wizytówka właściciela dbającego o swój samochód – to także niewątpliwy prestiż podnoszący wartość sprzedawanego auta. Także i tutaj działamy kompleksowo – auto będzie wyczyszczone pod każdym kątem. Odkurzanie, pranie tapicerki i elementów tekstylnych, czyszczenie i nabłyszczanie plastików, odświeżanie klimatyzacji i wreszcie detailingowa kosmetyka karoserii. Kompleksowo, skutecznie, perfekcyjnie.

© 2008 - {#current-year} Eltore Garage All Rights Reserved